Питання та відповіді:

  • Ви продаєте оригінальні меблі Скай?
Так. Меблі відвантажується безпосередньо зі складу фабрики "Скай". На упаковці нанесений логотип виробника.

  • Скільки коштує доставка?
Вартість доставки по Києву 500 грн., По Україні - за тарифами вантажоперевізників.

  • Як оформити замовлення?
Замовлення оформляється шляхом додавання товару в "Корзину" і заповнення бланка замовлення ( "Оформити замовлення")

  • Чи є гарантія на меблі?
Гарантія на меблі Скай від виробника - 1 рік. Гарантійні зобов'язання поширюються ТІЛЬКИ на меблі, придбану в нашому інтернет-магазині.

  • Додається чи інструкція по збірці?
На жаль поки не на всі елементи розроблена детальна інструкція по збірці. У комплекті може бути загальна інструкція (знаходиться в коробці з фурнітурою) із зображенням поєднання елементів. Втім для збірки досить початкових навичок, так як присадку елементів робити не потрібно, всі отвори збігаються і з необхідних інструментів потрібні лише молоток і викрутка.

  • Звідки здійснюється відправка меблів?
Меблі доставляється нашим транспортом безпосередньо зі складу фабрики на вантажне відділення вантажоперевізника, для подальшої відправки по Україні, або на адресу замовника, якщо замовник знаходиться в Київському регіоні. Також відправка може здійснюватися з одного з регіональних складів, якщо замовлених меблів немає на складі фабрики, або якщо це зменшує витрати на транспортування вантажу.

  • Чи обов'язково сплачувати аванс?
При доставці нашим транспортом по Київському регіону аванс не є обов'язковим, за винятком випадків, коли меблі виготовляються під замовлення. Для всіх інших замовлень, з доставкою по Україні, обробка даних і подальша відправка проводиться тільки після отримання авансу.

Copyright © Меблі фабрики Скай 2024