Як замовити?

Замовлення меблів

Замовлення здійснюється з сайту, шляхом додавання обраних меблів в "Кошик" і наступним оформленням замовлення.
Також ви можете скористатись варіантом "Швидке замовлення".
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей. 
Замовлення на поточний тиждень приймаються до четверга. З п'ятниці приймаються замовлення на наступний тиждень.

Оплата

Після узгодження всіх питань на замовлення здійснюється передоплата в розмірі 5-10% від вартості замовлення (при доставці по Україні) або 500 грн (при доставці по Києву). Меблі поставляється в терміни від 2 до 7 днів після отримання передоплати. Частина, що залишилася суми оплачується при отриманні замовлених меблів. Оплата за складання меблів (тільки Київський регіон) - після закінчення роботи.

Складання меблів

При бажанні Ви можете замовити у нас послуги зі складання меблів (тільки Київський регіон). Вартість збирання становить 10% від загальної вартості меблів.

Інформація про наявність і ціни

Інформація про наявність меблів на складі уточнюється на підставі оформленого замовлення. Ціни визначаються на день доставки. Якщо ціна буде відрізнятися від зазначеної на сайті - ми Вас заздалегідь попередимо про це. Оформлення замовлення не зобов'язує Вас до покупки меблів, якщо якісь із умов Вам не підходять.

Рекламації

Відповідно до закону про захист прав споживача заміна деталей меблів здійснюється протягом 14 робочих днів з моменту покупки, за відсутності слідів монтажу.